Rooster

Rooster 2019-2020

Omschrijvingen van de lessen zijn te vinden op de pagina Lessen

Maandag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
19.30 – 20.30 uur Body fit, dames en heren Anouk Aafjes

Anouk Aafjes

20.30 – 21.30 uur Zumba, dames en heren
Dinsdag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
16.00 – 17.00 uur Recreatie, meisjes groep 3 Micky Mons

Mickey Mons

Mickey Mons

17.00 – 18.00 uur Recreatie, meisjes groep 4
18.00 – 19.00 uur Recreatie, meisjes groep 5
Gymzaal Saenegheest
16.00 – 17.00 uur Streetdance, 7 t/m 9 jaar Anouk Aafjes
17.00- 18.00 uur Streetdance, 10 t/m  12 jaar Anouk Aafjes

Anouk Aafjes

18.00 – 19.00 uur Streetdance, voortgezet onderwijs
Woensdag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
13.15 – 14.00 uur

14.00 – 14.45 uur

Recreatie, peuters

Recreatie, kleuters

Inge Hopman (tijdelijk) vanaf oktober Mickey Mons
15.00 – 16.30 uur Selectie,  Instap en Pupil 1 – D2  

Inge Hopman & Sanne of Sophie of Toni

16.30 – 18.00 uur Selectie, Pupil 2 en Jeugd 1 – D2
18.00 – 19.30 uur Selectie, D1 en 4e divisie
19.30 – 21.00 uur Selectie, Jeugd 2, Junior + Senior D2
Donderdag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
15.45 – 16.45 uur Recreatie, meisjes en jongens, 5 en 6 jaar Micky Mons

Mickey Mons

Mickey Mons

Mickey Mons

Mickey Mons

16.45 – 17.45 uur Recreatie, meisjes groep 6 & 7
17.45 – 18.45 uur Recreatie, meisjes groep 8 & VO
19.00 – 20.00 uur Conditietraining dames en heren
20.00 – 21.00 uur Conditietraining dames en heren
Vrijdag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
16.00 – 17.30 uur Selectie, Pupil 2 – D1 en Jeugd 1 – D2 Sanne / Sophie / Toni

Sanne / Sophie / Toni

Sanne / Sophie / Toni

17.30 – 19.00 uur Selectie, Jeugd 2
19.00 – 20.30 uur Selectie, Junior + Senior 5e divisie
Zaterdag
Gymzaal Jan Hoogervorstschool
08.30 – 10.00 uur Selectie, Instap, Pupil 1 + Pupil 2 Sanne & Sophie

Sanne & Toni

10.00 – 11.30 uur Selectie, Jeugd, Junior + Senior

Kinderen van 6 t/m 11 jaar zijn ingedeeld volgens de schoolgroepen.

Inschrijfformulier downloaden? Ga naar de pagina: Inschrijven en Uitschrijven